תכנית ליווי
מסחר באיביי Premium

נעים להכיר, אנחנו Starty. בשנים האחרונות הבאנו אלפי ישראלים לכדי הצלחה כלכלית, בזכות ההזדמנויות המדהימות שהאינטרנט פותח בפנינו. חושבים שהגיע הזמן להתקדם לקריירה עכשווית?

pic
image

להפוך זמן חופשי לפרנסה

זהו לא סוד שהאינטרנט שינה את החיים של כולנו. אחרי עשרות שנים של למידה ועשייה בתחום, פיתחנו שיטת לימוד שמאפשרת לכל אחד ואחת שיש להם חיבור לאינטרנט, ליצור עסק אינטרנטי רווחי שלא דורש אף ידע מקדים או השקעה כספית. כן, גם אתה יכול!

◀ אני רוצה לשמוע עוד

image

מסחר ב

בשיטת הדרופשיפינג

להרוויח כסף באחת הפלטפורמות הגדולות בעולם בשיטת המסחר המובילה בשוק. איך? מוכרים מוצרים של ספקים אחרים בחנות האיביי שלנו ומרוויחים עמלת תיווך על כל מכירה.

כפי שפורסם באתרים

image

בכל 3 שניות ישראלי מוכר מוצר באיביי

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מבינים את הכוח האמיתי של תחום המסחר באינטרנט. מנתונים אחרונים שהוציא מגזין TheMarker, עולה כי מעל 40,000 ישראלים מתפרנסים מהתחום.

▶ מתוך הכתבה של אושרת קוטלר, המגזין

תהליך הלמידה בתכנית הליווי

ללמוד מכל מקום - בזמן שנוח לכם

עם ההרשמה לתוכנית הליווי תקבלו גישה לפלטפורמת הקורסים שלנו, שבה תוכלו לצפות בלמעלה מ104 סרטונים והדרכות שזמינים עבורכם לצפיה באופן מידי.

מנטור אישי, "אחד על אחד"

אחד המנטורים שלנו, שכבר סוחר ומרוויח באיביי, יצור אתכם קשר לקביעת 5 שיעורי שליטה "אחד על אחד". ביחד עם המנטור, תבנו את תכנית הלימוד המתאימה ביותר עבורכם!

תהליך למידה יעיל ופרקטי

כבר בשלב ההתחלתי, תלמדו כיצד לפתוח חנות איביי משלכם. לאורך כל התהליך ילוו אתכם הקורס האינטרנטי והמנטור האישי שלכם – בדרך להפוך את החנות שלכם לעסק רווחי!

חנות איביי רווחית משלכם!

בתוך חודש עד חודשיים מתחילת התהליך, כבר תוכלו לראות (ולהרגיש) את העסק החדש שלכם. בממוצע: תלמידים שלנו מכניסים $700 דולר בחודש לאחר 60 ימים מפתיחת החנות (וזאת רק ההתחלה!)

מה הלקוחות שלנו אומרים

לימדנו כבר אלפי ישראלים כיצד לייצר הכנסה מהבית. הנה מה שיש להם להגיד:

 • Image
  “אני ממליצה בחום. קורס מאוד מאוד מעניין, מלא בתכלס - בלי שתיקים מהצד. אני אישית כבר מכרתי 102 יחידות בסכום של 3881 ש"ח רק בשבוע האחרון”
  דנית
  תל אביב
 • Image
  “אחרי שהתחלתי לעבוד עם התכנים שקיבלתי, ראיתי פריצת דרך והתקדמות מדהימה. אני מאוד שמח עם התוצאות שלי - היום זו הפרנסה העיקרית שלי.”
  סרג' גלוביצובר
  אשדוד
 • Image
  “באמצע הקורס כבר התחלתי למכור ולעשות כסף. היום אני סוחר בקנה מידה גדול ועושה כסף. בונוס גדול הוא שגם למדתי אנגלית על הדרך”
  אבי שתיל
  מושב רמות
צפו בתלמידים שלנו עונים על השאלה "איך איביי השפיע לכם על החיים?"
◀ צפייה בסרטון
background

המחזור הרביעי עומד להתחיל!

אם אתם רציניים ונמאס לכם להתפשר, אנחנו יכולים ללמד אתכם
לייצר כסף אמיתי כבר בחודשיים הקרובים. השאירו פרטים עכשיו: